Twoja łazienka z FESTFLOOR. Kolor GR1 [zdjęcia]

 

mikrocement pod prysznicem

Mikrocement pod prysznicem u Pani Aleksandry (FESTWALL Life w kolorze GR1)

„Nasza łazienka z FESTFLOOR” – tymi słowami i pięknym zdjęciem z właśnie urządzonej łazienki Pani Ola rozpoczęła ostatnio z nami rozmowę na Facebooku.

Z krótkiej acz miłej rozmowy dowiedzieliśmy się, że Pani Aleksandra za punkt honoru przyjęła sobie, że w nowej łazience nie będzie mieć fug. Fugi to koszmar niejednego Pana i Pani domu –  łatwo się brudzą, a utrzymanie ich w dobrym stanie nastręcza sporo problemów. Zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie sprawiają fugi w łazienkach. Mikrocement FESTFLOOR pozwala uzyskać jednolitą bezfugową powierzchnię na ścianach i posadzkach w łazience nawet bezpośrednio pod prysznicem.

Betonowe wykończenie zainteresowało inwestorkę już na początku projektowania i urządzania mieszkania. Tego typu rozwiązania są już dobrze znane od dłuższego czasu na rynku. Jednakże tylko mikrocement nadaje się bezpośrednio pod prysznic – zarówno na ściany, jak i na posadzki. Mikrocement pod prysznicem to jest to!

Wnętrze Pani Oli jest w stylu industrialnym, dlatego chciała również, by czarne dodatki wkomponowały się we wnętrze łazienki. Czy jej się udało? Naszym zdaniem bardzo dobrze. Zobaczcie zdjęcia z gotowej łazienki poniżej!

 

Nowoczesne rozwiązanie w Twojej łazience – mikrocement pod prysznicem

Pani Ola do realizacji swojej łazienki użyła mikrocementu FESTWALL Life w kolorze GR1. Wykorzystała do tego gotowe zestawy, które są łatwo dostępne do zakupu u nas na sklepie. Dowiedzieliśmy się również, że wykonawcy, którzy realizowali tę inwestycję, nie mieli wcześniej styczności z technologią mikrocementu. Co prawda byli trochę niepewni nowych materiałów, ale po szybkim przejrzeniu karty technicznej i obejrzeniu filmów instruktażowych poradzili sobie bardzo dobrze. Warto również wspomnieć, że powierzchnia została zabezpieczona lakierem poliuretanowym PU FEST 2K w matowym wykończeniu, dzięki czemu będzie łatwa w codziennym  utrzymaniu czystości.

Gdy opowiadacie z entuzjazmem o doświadczeniach pracy z naszymi produktami oraz gdy podsyłacie nam zdjęcia z gotowych realizacji, jest to dla nas największa nagroda. Bardzo Wam dziękujemy, że nam zaufaliście i wybraliście nasze produkty.

Zobacz inne realizacje zadowolonych klientów:

 

mikrocement pod prysznicem

 

wodoodporny mikrocement w łazience - podłoga i ściany

 

mikrocement pod prysznicem

 

mikrocement Festfloor pod w łazience

 

wodoodporny mikrocement - zabudowa geberitu