Mikrocement – zestaw na 10m2 podłogi: mikrocement, barwnik, grunt, lakier

Mikrocement – FESTFLOOR LIFE

 

Profesjonalne i ekskluzywne wykończenia mieszkań

Mikrocement FESTFLOOR Life to innowacyjny produkt będący mieszanką wysokiej klasy  cementu oraz żywic. Dostępny jest w szerokiej palecie barw, dzięki czemu można go dopasować do każdego rodzaju pomieszczenia i stylu urządzania.

Pasuje zarówno do tradycyjnych wnętrz (np.: rustykalnych) jak i nowoczesnych (chociażby industrialnych czy skandynawskich). Dzięki zróżnicowaniu kolorystycznemu a także różnym technikom nakładania ma uniwersalne zastosowanie:

 Mikrocement dostępny jest w naszym sklepie

 

Popularne zastosowania mikrocementu FESTFLOOR Life:

  • posadzki w biurach, w budynkach gastronomicznych, magazynach, pomieszczeniach użyteczności publicznej;
  • posadzki i ściany w łazienkach;
  • wykończenie blatów kuchennych i innych mebli;
  • okładzina ścian i słupów;
  • okładzina drzwi;
  • imitacja surowego, ozdobnego betonu (np.: na sufitach);
  • tworzenie jednolitych, nowoczesnych, łatwych do czyszczenia powierzchni będących alternatywą dla ich „fugowych” odpowiedników;

 

Zalety mikrocementu FESTFLOOR Life

Dowolny dobór mikrocementu do preferencji własnych (faktycznie nieograniczona gama kolorów i różne techniki wykończenia) to zaledwie wisienka na torcie. O wysokiej jakości naszego produktu świadczą przede wszystkich jego parametry i odporność na niekorzystne czynniki.

FESTFLOOR Life jest wodoodporny, dlatego nadaje się do wszystkich pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Dobrze pokrywa różnorodne materiały, także płyty gipsowe, jastrych cementowy, anhydrytowy, płytki ceramiczne, płyty OSB. Charakteryzuje go wysoka przyczepność do każdego rodzaju materiału. Jest odporny na UV i ścieranie (kluczowa sprawa dla posadzek).

Wykazuje wysoką przewodność cieplną, dlatego współgra z ogrzewaniem podłogowym. Grubość systemu wynosi ok. 1,5-2mm. Czas realizacji jest krótki – 4 dni. Pielęgnacja posadzek, okładzin czy wykończeń nie sprawia problemów – czyszczenie jest bezproblemowe (woda, płyny o neutralnym pH)

Skorzystaj z naszej oferty i zamów mikrocement FESTFLOOR Life jeszcze dziś! Zadzwoń

Szczegółowe informacje dostępne są w kartach technicznych: