Szkolenie z mikrocementu

 

Szkolenie z mikrocementu dla wykonawców i architektówJeśli chcesz zostać wykonawcą mikrocementu, zapraszamy na nasze cykliczne szkolenia. Podczas szkolenia przekazujemy naszą filozofię tworzenia systemu mikrocementu oraz pokazujemy, jak prosty może być produkt, dzięki któremu zrobisz najlepsze posadzki i ściany.

Przeczytaj także: Dlaczego opłaca się zostać wykonawcą mikrocementu Festfloor?

 

Dla kogo jest szkolenie?

Przede wszystkim zapraszamy wykonawców, którzy chcieliby zapoznać się z technologią mikrocementu. Zarówno osoby związane z budowlanką, które już wykonują np. posadzki żywiczne czy szeroko pojęte prace wykończeniowe, jak i tych, którzy dopiero zaczynają i chcą się skupić wyłącznie na mikrocemencie.

Chętnie szkolimy również inwestorów, którzy pragną przygotować się do samodzielnego wykonania mikrocementu w swoim domu oraz architektów i projektantów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę o techniczne aspekty mikrocementu, by móc lepiej doradzać swoim klientom.

Szkolenie z mikrocementu dla wykonawców i architektów

 

Czego się nauczysz na szkoleniu z mikrocementu?

Na szkoleniu zdobędziesz solidne podstawy technologii mikrocementu. Poznasz wszystkie etapy realizacji od przygotowania podłoża aż po lakierowanie i pielęgnację. Zobaczysz, jaki sprzęt jest niezbędny do wykonywania mikrocementu oraz dowiesz się, od czego zacząć, by zostać wykonawcą. Dużo uwagi poświęcimy na omówienie najczęstszych błędów i zdradzimy, jak się ich ustrzec oraz jak odnieść sukces na rynku i dobrze zarabiać 🙂  Podczas szkolenia będziesz wykonywał ćwiczenia praktyczne oraz będziesz mógł zadawać nam pytania.

 

Zostań częścią społeczności

Chcemy budować społeczność wykonawców, którzy współpracują z nami i ze sobą nawzajem, wymieniają się doświadczeniami, łączą siły, by zrealizować większe inwestycje. To właśnie dla naszych wykonawców stworzyliśmy grupę na Facebooku, gdzie przekazujemy zapytania od inwestorów z całego kraju, którzy wciąż proszą nas o kontakty do wykonawców.

 

Tylko mikrocement

Mikrocement nie jest jeszcze szeroko rozpoznawalnym produktem w Polsce i chcemy to zmienić. Chcemy promować to rozwiązanie zarówno jako wykończenie nowych mieszkań i domów, jak i sposób na szybki remont i odświeżenie starego wnętrza. Na naszym szkoleniu mówimy wyłącznie o mikrocemencie. U nas nie usłyszysz o betonie stemplowanym, polerowanym czy innego rodzaju posadzkach, które prawdopodobnie Cię nie interesują, bo np. wymagają ciężkiego sprzętu i zorganizowania dużej ekipy.

 

Kameralne grupy

Naszym celem jest wyszkolić rzetelnych i fachowych wykonawców, dzięki którym rynek mikrocementu będzie się rozwijał. Zależy nam, by podczas naszych szkoleń każdy miał okazję zadać pytanie, porozmawiać, nawiązać kontakty z innymi wykonawcami, by każdy był zaangażowany i czynnie uczestniczył w szkoleniu. Dlatego grupy szkoleniowe nie przekraczają 10 osób i panuje na nich swobodna, przyjacielska atmosfera.

 

Proste zapisy i dogodne terminy

Zapisy na szkolenie są proste i wygodne. Wystarczy wejść na nasz sklep i sprawdzić najbliższe terminy. Szkolenia odbywają się średnio co 2-3 tygodnie, zawsze w piątek po południu w hali produkcyjnej Festfloor w podwarszawskim Klaudynie.

 

Plan szkolenia z mikrocementu

I. Część teoretyczna (1 h)

1. Systemu mikrocementu

2. Przygotowanie podłoża

  • Kiedy wzmacniać podłoże?
  • Mostek szczepny i siatka vs. żywica

3. Ochrona powierzchni

  • Lakiery
  • Dodatki do lakierów
  • Pielęgnacja mikrocementu

5. Jak być dobrym wykonawcą mikrocementu?

II. Ćwiczenia praktyczne (2 h)

Prowadzenie:  Tomasz Dudek z Festfloor oraz Borys z Pracowni Betonu

Miejsce szkolenia: Festfloor, ul. Ciećwierza 81, Klaudyn 05-080

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE