festfloor-strefa-architekta

MIKROCEMENT FESTFLOOR – TEKSTURY

festfloor-go-tekstura-358px426px
festwall-tekstura-358px426px
festfloor-life-tekstura-358px426px

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI

Jesteś architektem(tką) lub projektantem(tka) wnętrz, który(a) szuka do swoich projektów nowoczesnych, bezfugowych rozwiązań? Jesteś w dobrym miejscu: zainspiruj się i wykorzystaj mikrocement w swoich realizacjach.

Odkryj korzyści ze współpracy z nami:
prowizja dla Ciebie za polecanie naszych produktów (zapytaj o szczegóły współpracy na bok@festfloor.pl)

♦pomoc w znalezieniu ekipy wykonawczej – dzięki naszej sieci zaufanych wykonawców z całej Polski, możemy skontaktować Cię z odpowiednimi fachowcami
♦ wzorniki i materiały informacyjne.

Opowiedz nam o swoich projektach, w których chciałbyś wykorzystać mikrocement, aby uzyskać bezpłatny wzornik kolorów.

Festfloor - współpraca z architektami
Karty techniczne produktów
Kolory mikrocementu Festfloor
festfloor-wspolpraca-architekci-faq-1

Wybór odpowiedniego koloru mikrocementu i sposobu wykończenia to niełatwe zadanie, dlatego dla współpracujących z nami architektów przygotowaliśmy wzorniki kolorów.
Przygotowane z dbałością o szczegóły i zamknięte w eleganckiej, twardej oprawie w formacie A4, stanowią nieodzowny element spotkania z klientem i punkt wyjścia do rozmowy. Zawierają próbki kilkunastu najpopularniejszych kolorów mikrocementu od szarości, przez delikatne beże aż po pastelowe róże, błękity a także czerń i biel –  wszystkie wykończone matowym lakierem z systemu Festfloor.
We wzornikach zamieściliśmy także jedną większą próbkę płytkę (9x26cm), dzięki której można lepiej zobaczyć strukturę mikrocementu i sprawdzić jak zmienia się kolor w zależności od światła.

Jesteś architektem i chcesz dowiedzieć się więcej o mikrocemencie lub nawiązać współpracę? Skontaktuj się z naszym Doradcą ds. Architektów:

Ewelina Stawińska
E-mail: ewelina.stawinska@festfloor.pl
Tel.:  +48 537 991 720

Czekamy na Twoją wiadomość i nie możemy się doczekać, aby zacząć pracować razem nad inspirującymi projektami!