strefa-architekta-mikrocement-festfloor-1

MIKROCEMENT FESTFLOOR – TEKSTURY

festfloor-go-tekstura-358px426px
festwall-tekstura-358px426px
festfloor-life-tekstura-358px426px

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI

Jesteś architektem(tką) lub projektantem(tka) wnętrz, który(a) szuka do swoich projektów nowoczesnych, bezfugowych rozwiązań? Jesteś w dobrym miejscu: zainspiruj się i wykorzystaj mikrocement w swoich realizacjach.

Odkryj korzyści ze współpracy z nami:
prowizja dla Ciebie za polecanie naszych produktów (zapytaj o szczegóły współpracy na bok@festfloor.pl)

♦pomoc w znalezieniu ekipy wykonawczej – dzięki naszej sieci zaufanych wykonawców z całej Polski, możemy skontaktować Cię z odpowiednimi fachowcami
♦ wzorniki i materiały informacyjne.

wspolpraca-architekci-baner-festfloor-2
festfloor-wspolpraca-architekci-karty-techniczne-1
festfloor-wspolpraca-architekci-faq-1

Wybór odpowiedniego koloru mikrocementu i sposobu wykończenia to niełatwe zadanie, dlatego dla współpracujących z nami architektów przygotowaliśmy wzorniki kolorów.
Przygotowane z dbałością o szczegóły i zamknięte w eleganckiej, twardej oprawie w formacie A4, stanowią nieodzowny element spotkania z klientem i punkt wyjścia do rozmowy. Zawierają próbki kilkunastu najpopularniejszych kolorów mikrocementu od szarości, przez delikatne beże aż po pastelowe róże, błękity a także czerń i biel –  wszystkie wykończone matowym lakierem z systemu Festfloor.
We wzornikach zamieściliśmy także jedną większą próbkę płytkę (9x26cm), dzięki której można lepiej zobaczyć strukturę mikrocementu i sprawdzić jak zmienia się kolor w zależności od światła.

W sprawie współpracy prosimy o kontakt
tel. +48 537 991 720
lub e-mail bok@festfloor.pl