Mikrocement Festfloor opinie

 

Jako producent mikrocementu działamy na rynku od 2016 roku. Cały czas rozwijamy się, doskonalimy nasze produkty i  wprowadzamy nowe wygodniejsze rozwiązania, by aplikacja mikrocementu była jeszcze łatwiejsza. Dbamy o obsługę klienta i szkolimy, bo wierzymy, że mikrocement to trend, który szybko nie przeminie. A jakie są opinie o firmie Festfloor?

Festfloor opinie

Oprócz  jakości produktu, nasi klienci szczególnie doceniają szybką wysyłkę, doskonałą obsługę klienta i wsparcie producenta oraz łatwość wykonania systemu mikrocementu. Chętnie dzielą się opiniami o naszych produktach i współpracy z nami. Regularnie dostajemy miłe maile i zdjęcia od zadowolonych klientów, inni z kolei dzielą się zdjęciami ze swoich realizacji na Instagramie i Facebooku. Oto kilka z nich:

“Mikrocement na tarasie, szybka i prosta robota, a efekt powalający.”profesjonalizm. Świetne produkty! Szybka wysyłka, no i najważniejsze!! Promocja jak na black friday przystało! To się chwali! Życzę powodzenia w dalszej pracy! 🙂 pozdrawiam!”

“Mikrocement działa jak należy. Przesyłka ekspresowa”

“Super dwa wiadra, szybka przesyłka i jeszcze lepsza cena. POLECAM”

“Dziękujemy za kawał wspaniałej pracy 😉 Efekty będzie można zobaczyć już niebawem 💪 Najlepsze pozdrowienia wraz ze Świętami!”

“Weekendowe prace oceńcie sami 40m2 #microcementu położone czas operacji 2 dni #Dom Architekta odmieniony😜👷 Festfloor Go!💪👍👌”

“Nie dość, że instrukcje dostępne na stronie są klarowne, to jeszcze filmiki instruktażowe 😍 Panel podłogowy może już dla mnie nie istnieć 😄”

“Kolejne pomieszczenie z Festfloor. Odkurzanie i mycie tej powierzchni to bajka. A bose stopy kochają to satynowe wykończenie! Koty również 😀”

“Kącik kąpielowy w sypialni? Tylko z #festfloor 🙂 Podłoga – festfloor w kolorze naturalny beton, stolik – festwall – w kolorze bazalt. Dziękujemy, pozdrawiamy, działamy dalej 😁”

Najmilej chyba zaskoczyła mnie “konsystencja” podłogi, tzn. że jest całkiem miła w dotyku, cieplejsza od płytek 🙂 super sposób na metamorfozę przy niechęci do kucia 😉

 

Mikrocement opinie

mikrocement Festfloor opinie

mikrocement Festfloor opinie

 

mikrocement Festfloor opinie