Posadzka z mikrobetonu – mikrocementu [zdjęcia od zadowolonej inwestorki]

 

Właśnie otrzymaliśmy zdjęcia z realizacji posadzki z mikrobetonu od kolejnej zadowolonej klientki. Pani Joanna zaufała nam i wybrała klasyczny szary mikrocement jako wykończenie posadzki w salonie połączonym z kuchnią w swoim nowym domu.

 

Posadzka z mikrobetonu

Posadzka z mikrobetonu to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają gładkiej, jednolitej powierzchni bez fug i łączeń. Mikrobeton jest wytrzymały, łatwy w utrzymaniu, dyskretny i elegancki. Doskonale sprawdzi się w strefie kuchennej, ponieważ jest wodoodporny. Dodatkowo może być stosowany na ogrzewanie podłogowe, co jest szczególnie ważne w przypadku domków jednorodzinnych (trzeba jedynie pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża).

 

Posadzka z mikrobetonu w salonie w stylu industrialnym

Pani Joanna udowodniła, że styl industrialny może być jednocześnie przytulny. Jej salon jest jasny, wysoki i przestronny. Mamy tu duże proste okna bez zdobień i zasłon (zamiast nich wybrano drewniane ciemne żaluzje), białe ściany i bezspoinową minimalistyczną posadzkę z mikrobetonu z delikatnym satynowym wykończeniem. Zgodnie z zasadami stylu industrialnego prawie cały dół domu stanowi jedną przestrzeń, nie ma wydzielonych poszczególnych pomieszczeń. Pani Joanna zrezygnowała z wyraźnego wyodrębniania stref funkcjonalnych. W efekcie powstawał salon połączony z kuchnią i jadalnią, co dodatkowo potęguje wrażenie przestronności i daje poczucie wolności. We wnętrzu dominuje prostota, mebli i dodatków jest mało, ale są one starannie dobrane. Królują naturalne materiały:  jutowy dywan sznurkowy, stół z blatem z litego drewna, betonowa podłoga. Jedynymi ozdobami są grafiki i plakaty na ścianach oraz rośliny doniczkowe. Niezagracona, uporządkowana przestrzeń z pewnością będzie sprzyjać odpoczynkowi w salonie, a duża wygodna kanapa i uroczy stolik kawowy z pnia drzewa dodają wnętrzu przytulności.

Dziękujemy Pani Joannie za wybór naszych produktów.

 

Posadzka z mikrobetonu – zdjęcia

Posadzka z mikrobetonu

Posadzka z mikrobetonu

Posadzka z mikrobetonu

mikrobeton na podłodze w salonie

mikrobeton na podłodze w salonie

posadzka z mikrobetonu

mikrobeton

mikrobeton na posadzce. Posadzka z mikrobetonu