Wirus mikrocementu dotarł do Koszalina! – Zrób to sam z mikrocementem Festfloor. Kolor GR3 i GR6 [zdjęcia]

 

Mikrocement w Koszalinie

DIY – „zrób to sam” czyli majsterkowanie, robienie czegoś samemu zamiast kupowania nowego, odnawianie starych mebli, wszelkie robótki ręczne, samodzielny montaż, stają się coraz bardziej popularne. Dzięki nim można odpoczywać po wielogodzinnym siedzeniu przy biurkach i komputerach, zrobić coś samodzielnie i być z tego dumnym. Według raportu Allegro aż 73% osób w Polsce zajmuje się DIY i sprawia im to przyjemność. Osoby młode coraz częściej traktują DIY jako hobby, niekoniecznie jako obowiązek.

My także obserwujemy ten trend. Oprócz profesjonalnych wykonawców mikrocementu duża grupa klientów Festfloor to indywidualni majsterkowicze, którzy podejmują wyzwanie samodzielnego wykończenia lub remontu mieszkania czy domu.

Wybierają mikrocement ze względu na prostotę wykonania, wysoką jakość produktu w dobrej cenie i profesjonalną obsługę klienta, która zawsze jest gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania i wesprzeć podczas realizacji. (czytaj także: Festfloor opinie)

Pani Aneta z Koszalina żadnej pracy się nie boi, a paca i wiertarko-wkrętarka to jej ulubione narzędzia. W swoim nowym domu zdecydowała się na 170m2 podłogi z użyciem Fesfloor Life w kolorze GR3 oraz  pokrycie kilku ścianach Festwall, by uzyskać efekt betonu. Wszystkie prace wykonała samodzielnie z mężem!

Dodatkowo odświeżyła stary stół z Ikei, pokrywając go mikrocementem — betonowy blat doskonale sprawdza się w ogrodzie, bo jest trwały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, wilgoć i wodę.

 

mikrocement - realizacja w Koszalinie

Ciekawe połączenie posadzki z mikrocementu ze ścianą z cegły oraz odnowionymi meblami z PRL.

 

mikrocement w Koszalinie

Podłoga z mikrocementu Festfloor w salonie z elementami stylu industrialnego. Mikrocement Koszalin.

 

 

 

realizacja mikrocementu w Koszalinie

Pani Aneta zdecydowała się na betonowy total look i pokryła mikrocementem wszystkie ściany w łazience oraz podłogę.

 

mikrocement Koszalin

Mikrocement pod prysznicem. Minimalistyczna kabina typu walk-in i deszczownica schowana w suficie podwieszanym. Mikrocement Koszalin.

 

mikrocement Koszalin

Połączenie surowych ścian z mikrocementu z lustrem w stylu glamour.

 

mikrocement Koszalin

Posadzka z mikrocementu w salonie. Mikrocement Koszalin.

 

mikrocement Koszalin

Pani Aneta pisze: Kolejne pomieszczenie z Festfloor. Odkurzanie i mycie tej powierzchni to bajka. A bose stopy kochają to satynowe wykończenie! Koty również.

 

mikrocement Koszalin

Pani Aneta pisze: Kącik kąpielowy w sypialni? Tylko z #festfloor 🙂 Podłoga – Festfloor w kolorze naturalny beton, stolik – Festwall – w kolorze bazalt. Dziękujemy, pozdrawiamy, działamy dalej. 

 

stół z mikrocementu w Koszalinie

Letni piknik w ogrodzie – stół pokryty mikrocementem.

 

Dziękujemy za zaufanie, Pani Aneto! Czekamy na zakończenie prac i zdjęcia efektu finalnego.