Różowy mikrocement – mikrobeton [zdjęcia]

 

Nasi klienci codziennie nas zaskakują. Tym razem byli to Marisa i Chris z Oak Apple Decor, dekoratorzy wnętrz z Wielkiej Brytanii. Zamówili u nas różowy mikrocement do wykończenia łazienki, a efekty ich pracy przeszły wszelkie oczekiwania.

Marisa i Chris nie boją się używać kolorów, wzorów, faktur.  Każdy dodatek jest przemyślany i oryginalny. Zaprojektowana przez nich łazienka, a właściwie pokój kąpielowy, utrzymana jest w ciepłej kolorystyce. Dominują odcienie różu, od ceglanego, przez miedziany, po pudrowy, milienialy róż. Siłą wnętrza jest jego eklektyzm. Mamy tu odsłoniętą (oryginalną) cegłę, tradycyjną mozaikę na podłodze, miedzianą klasyczną wannę i baterie, trochę marmuru,  ściankę prysznicową z metalowymi elementami w stylu loftowym i nasz różowy mikrocement. Co ciekawe, w przypadku tej realizacji, klient-dekorator sam chwycił za pacę i wykonał ścianę z mikrocementu (beton na ścianie). Wyszło mu wyśmienicie i aż trudno uwierzyć, że była to jego pierwsza przygoda z tym produktem.

 

Różowy mikrocement (mikrobeton) – zestaw

Mikrocement jest wodoodporny, dlatego można go bezpiecznie używać pod prysznicem. By dodatkowo zabezpieczyć mikrocement przed zabrudzeniami i wilgocią, Chris użył satynowego lakieru poliuretanowego, który jest częścią systemu mikrocementowego.

W projekcie użyto zestawu na ściany mikrobetonu Festwall Life wraz z różowym barwnikiem. W przypadku mikrobetonu dwuskładnikowego klient sam dodaje odpowiednią ilość barwnika, by uzyskać interesujący go kolor. Jeśli nie jest pewien, jaki odcień użyć, może wykonać kilka próbek na miejscu budowy i na końcu zdecydować się, który ostatecznie mu odpowiada.

Z kolei wybierając jednoskładnikowy mikrobeton FestfloorGo!, klient zamawia konkretny kolor z palety i ma pewność, że zawsze będzie to identyczny odcień. Nie musi nic mieszać, wystarczy, że otworzy wiaderko i już może aplikować produkt na ścianę czy podłogę.

Jeśli nie jesteś pewien, który kolor lub produkt wybrać, skontaktuj się z nami, spróbujemy Ci pomóc.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji!

 

Różowy mikrocement pod prysznicem – zdjęcia 

różowy mikrobeton pod prysznicem

różowy mikrobeton pod prysznicem

różowy mikrocement w łazience (pudrowy róż)

łazienka z różowym mikrocementem

różowy mikrocement - ściana w łazience

łazienka z różowym mikrocementem na ścianie

łazienka z różowym mikrobetonem

różowy mikrocement w łazienceDziękujemy Chrisowi i Marisie za zaufanie i gratulujemy wspaniałego projektu. Czekamy na kolejne realizacje z mikrocementem Festfloor 🙂