Dlaczego opłaca się zostać wykonawcą mikrocementu Festfloor?

 

Jeśli masz już doświadczenie w budowlance i chciałbyś/ chciałabyś poszerzyć ofertę swoich usług o mikrocement – dobrze trafiłeś / trafiłaś. Mikrocement Festfloor to system przyjazny wykonawcom, który pozwala uzyskać ciekawe wykończenia i dobrze zarobić. Przeczytaj, dlaczego warto zostać wykonawcą mikrocementu Festfloor.

 

 

Posadzka wykonana w systemie Festfloor Life.

1. Materiał, który wpisuje się w najnowsze trendy

Mikrocement dotarł do Polski z południa Europy, gdzie jest dość popularny. W naszym kraju zdobywa coraz większe powodzenie i coraz więcej klientów decyduje się na ścianę lub podłogę z mikrocementu. Jest to związane z boomem na wykorzystanie betonu we wnętrzach oraz popularnością stylu skandynawskiego i industrialnego, w który mikrocement idealnie się wpasowuje (zobacz zdjęcia: Posadzka z mikrocementu w salonie w stylu industrialnym oraz mieszkanie jednego z naszych duńskich klientów).

Obserwujemy stały wzrost zainteresowania mikrocementem. Rynek wciąż rośnie, nie jest jeszcze nasycony tak jak np. rynek płytek czy desek podłogowych. Z kolei od współpracujących z nami wykonawców wiemy, że ich kalendarze zapełnione są na kilka miesięcy wprzód.

Warto też zauważyć, że trend na beton i mikrocement jest coraz bardziej widoczny w innych krajach Europy. Jeśli do tego dodamy dobrą renomę polskich wykończeniowców za granicą, to praktycznie możemy być pewni, że dobry wykonawca mikrocementu, który zdecyduje się realizować zlecenia zagraniczne,  będzie miał wielu klientów, gotowych zapłacić w euro, funtach lub koronach duńskich lub szwedzkich.

 

2.  Niski próg wejścia i duża marża dla wykonawców mikrocementu

Jeśli masz już doświadczenie w budowlance / wykończeniówce, chcesz się rozwijać i proponować swoim klientom nowe, bardziej ekskluzywne usługi, mikrocement jest dobrym wyborem. Próg wejścia jest stosunkowo niski. Podstawowe przyzwoitej jakości narzędzia można skompletować już za około 5 tysięcy zł. Cena za wykonanie mikrocementu zależy od wielu czynników (czytaj także: Ile kosztuje mikrocement? Od czego zależy cena mikrocementu? Jakie są stawki wykonawców?), ale można powiedzieć, że ogólnie stawki są dla wykonawców bardzo opłacalne.  Dzieje się tak za sprawą wysokiej marży, która oscyluje w granicach 50%.

 

3. Stosunkowo łatwy do wykonania system

Jako producent mikrocementu chcemy, by nasz system był jak najprostszy i przyjazny zarówno dla amatorów-indywidualnych klientów, którzy sami chcą go sobie położyć w domu, jak i profesjonalnych ekip, które trudnią się wykonawstwem na pełen etat. Dlatego właśnie nie znajdziesz u nas dziesięciu warstw zaprawy, pięciu warstw podkładowych i trzech warstw lakieru. Zoptymalizowaliśmy system do 3 etapów (grunt, mikrocement, lakier), a jako warstwę kontaktową proponujemy bezpieczny mostek sczepny z siatką zamiast szkodliwej żywicy epoksydowej. Dzięki naszym gotowym do użycia i wygodnym zestawom na 10m2 bardzo łatwo obliczysz, ile materiału potrzebujesz. Koniec ze skomplikowanymi excelami. Robisz posadzkę 30m2? Nic prostszego – kupujesz u nas 3 zestawy mikrocementu Festfloor Go!.

A wszystko to by pracowało Ci się sprawnie i przyjemnie, a efekt (w tym szybkość wykonania) zadowolił klienta.

 

4. Wsparcie producenta

Mikrocement to nasza pasja, a wykonawcom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne. Jesteśmy dostępni i odpowiadamy na Wasze pytania na Facebooku, Instagramie, Whatsssupie, szybko odpisujemy na maile. Nie musisz się martwić, czy handlowiec nie zmienił firmy i czy odbierze telefon. Czy oddzwoni, czy po raz czwarty nie będziesz musiał/musiała opowiadać o swoim problemie. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów, nigdy nie zostaniesz bez pomocy.

Dodatkowo organizujemy cykliczne szkolenia dla wykonawców mikrocementu, podczas których przekazujemy konkretne informacje przydatne na budowie. Oprócz prezentacji produktów, podpowiadamy, jak zacząć pracę jako wykonawca mikrocementu, co zrobić, by każda inwestycja się udała, jak rozmawiać z klientami. Z kolei podczas części praktycznej, będziesz miał okazję sam popracować z pacą, nauczysz się, jak uzyskać różne efekty wizualne oraz jak przygotować podłoże. Szkolimy tylko z mikrocementu i tylko o tym u nas usłyszysz. Nie stracisz czasu na prezentacjach o systemach, które Cię nie interesują. Czytaj także:  3 ważne rzeczy przy wyborze producenta mikrocementu

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE DLA WYKONAWCÓW MIKROCEMENTU