Ściana betonowa. Mikrocement – tynk strukturalny

Ściana betonowa. Mikrocement – tynk
strukturalnyściana betonowa tynk strukturalny

 

Mikrocement dzięki swoim właściwościom – wysokiej trwałości i przemysłowej elegancji, został wykorzystany w pierwszej kolejności, jako wykończenie posadzek. Jednakże, dzięki swojej uniwersalności można stosować go, jako betonowe wykończenie ściany, nadając jej strukturalny charakter. Z mikrocementem, stworzenie loftowego stylu, można uzyskać nie wydając krocie na materiały wykończeniowe i farby, a uzyskany efekt betonu na ścianie posłuży bardzo długo.

Mikrocement FESTFLOOR Life

 

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania mikrocementu dostępne są w naszym sklepie FEST SHOP

SKLEP

 

Loft – mikrocement

Mikrocement zyskał na popularności wraz z powstaniem stylu loft i tendencji na industrialne, przemysłowe wykończenia wnętrz. Stosując mikrocement, możemy uzyskać całkowitą szczelność ściany, a dzięki wysokim właściwościom adhezyjnym, można stosować go bezpośrednio na płytki ceramicznem (bez ich skuwania), co daje nam oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Betonowa łazienka industrialna

Mikrocement – zastosowanie

Sama aplikacja mikrocementu jest łatwa. Wystarczą podstawowe narzędzia (paca, mieszadło, wałek itp.) do jego nałożenia. Jednakże, jeśli nie masz wprawy, skontaktuj się z nami, a polecimy ci naszych sprawdzonych fachowców, którzy wykonają prace w naszym systemie.
Powierzchnię ściany można uszczelnić wodoodpornym lakierem, dzięki czemu mikrocement można stosować w łazience i kuchni. Tynk strukturalny z mikrocementu doskonale przyczepia się do większości powierzchni takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, płytki ceramiczne, betonu, drewna, tworzyw sztucznych itp.

Nie da się nie wspomnieć, że mikrocement doskonale współgra z innymi materiałami.

więcej o pomysłach na łączenie mikrocementu znajdziesz tutaj

ściana betonowa tynk strukturalny ściana betonowa tynk betonowy

Betonowe ściany z mikrocementu doskonale sprawdzają się w pokojach, kuchniach, we wnętrzach jak i na zewnątrz. Zapraszamy do kontaku.

KONTAKT