Ściana betonowa. Mikrocement – tynk strukturalny
 
Ściana betonowa. Mikrocement - tynk strukturalny w sypialni

Mikrocement dzięki swoim właściwościom – wysokiej trwałości i przemysłowej elegancji, został wykorzystany w pierwszej kolejności jako wykończenie posadzek. Jednakże dzięki swojej uniwersalności można stosować go jako betonowe wykończenie ściany, nadając jej strukturalny charakter. Z mikrocementem, stworzysz loftowy styl bez wydawania wroci na materiały wykończeniowe i farby, a uzyskany efekt betonu na ścianie posłuży bardzo długo.

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania mikrocementu dostępne są w naszym sklepie FEST SHOP.

 

Loft – mikrocement

Mikrocement zyskał na popularności wraz z powstaniem stylu loft i mody na industrialne, przemysłowe wykończenia wnętrz. Stosując mikrocement, możemy uzyskać całkowitą szczelność ściany, a dzięki wysokim właściwościom adhezyjnym, można stosować go bezpośrednio na płytki ceramicznem (bez ich skuwania), co daje nam oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Mikrocement – zastosowanie

Sama aplikacja mikrocementu jest stosunkowo łatwa. Do jego nałożenia wystarczą podstawowe narzędzia (paca, mieszadło, wałek itp.). Jednakże jeśli nie masz wprawy, skontaktuj się z nami, a polecimy ci naszych sprawdzonych fachowców, którzy wykonają prace w naszym systemie.
Powierzchnię ściany można uszczelnić wodoodpornym lakierem, dzięki czemu mikrocement można stosować w łazience i kuchni. Tynk strukturalny z mikrocementu doskonale przyczepia się do większości powierzchni takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, płytki ceramiczne, beton, drewno, tworzywa sztuczne itp.

Betonowe ściany z mikrocementu doskonale sprawdzają się w pokojach, kuchniach, we wnętrzach jak i na zewnątrz. Mikrocement doskonale współgra z innymi materiałami wykończeniowymi.

 

Ściana betonowa. Mikrocement - tynk strukturalny w łazience

Ściana betonowa. Mikrocement - tynk strukturalny w kuchni

 

Zapraszamy do kontaku.