Mikrocement w studio filmowym. Kolor: FF9002 [zdjęcia z realizacji]

 

 

Bardzo miła obsługa, szybka realizacja, świetny produkt – stosuję już w 3 łazience! Panowie z produkcji pomagają i wyjaśniają i są bardzo pomocni. Polecam Jaga

 

Taką właśnie opinię wystawiła nam pani Jagoda Żmudzińska, właścicielka JAGODYstudio w Warszawie. Zobaczcie, jak prezentuje się jej studio z naszym mikrocementem.

 

Mikrocement w studio nagraniowym

Mikrocement zdobywa popularność nie tylko wśród indywidualnych inwestorów, ale także wśród przedsiębiorców, którzy wybierają go do swoich restauracji, kawiarni, hoteli,  studiów fotograficznych, czy tak jak pani Jagoda, do studia nagrań.

JAGODYstudio to miejsce tworzenia m.in. reklam, sesji zdjęciowych czy przestrzeni do teledysków, programów, filmów oraz innych form promocji dla różnych marek. Na 500 m² mieści się m.in. kuchnia robocza oraz kuchnia grającą w nagraniach, rekwizytornia, zaplecze i loft z otwartą łazienką z wolnostojącą wanną i deszczownicą.

Właścicielka studia zdecydowała się wykorzystać jasno szary mikrocement do wykreowanej kuchni i łazienki, które będą pojawiały się w nagraniach. Potrzebowała także lakieru do betonu, by zabezpieczyć istniejącą w studio posadzkę betonową

 

Loftowe klimaty

Studio utrzymane jest w loftowym charakterze: mamy tu duże „fabryczne” przeszklenia, deski stropowe na kątownikach, widoczne kable i rury – czyli typowy industrialny styl, z wkomponowywaniem konstrukcyjnych detali jako elementów wystroju wnętrza. Betonowa posadzka jest jego idealnym uzupełnieniem.

We wnętrzu zwraca uwagę ciekawa zabudowa kuchenna z desek z odzysku oraz kilka meblowych perełek: fotele kinowe vintage w nowym, aksamitnym błękitnym obiciu à la sztruks, odrestaurowany błękitny fotel „Bunny Chair”, projektu Józefa Chierowskiego z lat 60. XX wieku, stylowa witryna i kredens vintage, a także szykowna, niebanalna sofa w stylu „buckle up” w części wypoczynkowej. Całość ożywiają rośliny (głównie duże okazy bananowca i monstery), które daję wrażenie „miejskiej dżungli”.

Posadzka i ściany w otwartej łazience są w całości pokryte mikrocementem. Jest ona urządzona w imię zasady: „mniej znaczy więcej”. Jej minimalistyczny klimat tworzy wolnostojąca wanna, prysznic z brodzikiem typu walk-in oraz czarna metalowa armatura. Jedynymi dodatkami są rośliny doniczkowe oraz ława i stołek z litego drewna.

→ Czytaj także: Mikrocement pod prysznicem i na brodziku typu walk-in

Dzięki zastosowaniu betonu i mikrocementu na całej posadzce oraz kilku ścianach wnętrze jest spójne, a jednolite powierzchnie bez fug, które w ten sposób uzyskano stanowią doskonałe tło do sesji zdjęciowych, programów czy teledysków.

 


beton w studio nagrań

 

beton w studio nagrań

 

 łazienka z mikrocementem, studio nagrań

 

mikrocement w studio filmowym - łazienka

 

mikrocement w studio filmowym

 

 

mikrocement w studio filmowym

 

beton i mikrocement w studio nagrań

 

mikrocement w studio filmowym