Mikrocement w hotelu W drzewach w Nałęczowie. Kolor: GR3 [zdjęcia z realizacji]

 

Jeszcze nie wiesz gdzie jechać na wakacje? Mamy dla Ciebie niecodzienną propozycję – domki na drzewach na skraju lasu. Oprócz kontemplowania natury i rozkoszowania się śpiewem ptaków będziesz także mógł podziwiać nasz mikrocement w hotelu ?.

 

Mikrocement w hotelu

W drzewach to bardzo ciekawe miejsce na wakacyjnej mapie Polski, pełne natury i zieleni. W kilku małych drewnianych domkach zawieszonych w koronach drzew można odpocząć i się wyciszyć, słuchając śpiewu ptaków. Goście mogą liczyć na  śniadanie serwowane w piknikowym koszu oraz bajkowy widok z każdego apartamentu na nałęczowskie wąwozy. Podczas pobytu mogą czytać, grać w planszówki, obserwować ptaki (są dostępne lornetki i atlas ptaków!) albo… podziwiać mikrocement.

W jednym z ostatnio dobudowanych domków, na posadzce zastosowano mikrocement Festfloor Life w kolorze GR3, uzyskując efekt betonu. Beton i drewno to połączenie, które zawsze się udaje – tak samo było i tutaj. Ściany i sufit domku są wykończone drewnem, drewniane są też robione na zamówienie meble. Na dole domku znajduje się sauna sucha oraz na podczerwień wyposażoną w muzyko i aromaterapię. Z kolei nad głowami znajduje się sypialnia oraz gigantyczny hamak z miękkimi poduchami tuż przy wielkim oknie, dzięki któremu las niemal wchodzi do środka wnętrza.

Wykonawcą tej realizacji jest jedna z najlepszych ekip zajmujących się mikrocementem w Polsce Beton Koncept.

Adres: Hotel W drzewach,  ul. Klonowa 2, 24-150 Nałęczów

→ Zobacz więcej inspiracji: mikrobeton w hotelu.

mikrocement w hotelu

 

mikrocement w saunie

 

mikrocement w hotelu

 

 

mikrocement Nałęczów