Wyniki konkursu Festfloor Best Photos Awards 2020

 

Do naszego konkursu na grupie Mikrocement Festfloor na FB zgłoszono 24 zdjęcia. Były to zarówno realizacje od profesjonalnych wykonawców mikrocementu, jak i amatorów, którzy swoją wiedzę czerpali z filmów na naszym kanale YouTube oraz ze szkolenia z mikrocementu. Nie spodziewaliśmy się takiej różnorodności realizacji: była i podłoga w piwnicy, i blaty i wyspy kuchenne pokryte mikrocementem, i posadzki w domach jednorodzinnych, i schody, i mikrocement stemplowany a nawet obraz namalowany na mikrocemencie! Bardzo wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

A teraz ogłoszenie wyników!

Najwięcej polubień od naszych grupowiczów a tym samym pierwszą z głównych nagród (bon na 1000zł na zakupy w naszym sklepie) zdobył Tomasz Grabarczyk – gratulujemy!

→ Zobacz zdjęcia konkursowe z edycji 2021 oraz 2022

 

Twoja Ściana, Tomasz Grabarczyk: Murowana Goślina , marzec 2020. Festfloor GO. Kolor – jak by inaczej 7030. Schody zabiegowe w domu jednorodzinnym pod Poznaniem wraz z podłoga na piętrze. Klasyka – Twojej Ściany

 

Z kolei nagrodę jury z ekipy Festfloor (bon na 1000zł na zakupy w naszym sklepie) zdobyła Ania Kinor – również serdecznie gratulujemy!

Ania Kinor: Mikrocement Festfloor GO! Kolory NCS: S4030-Y60R i S1000-N. Lakier: satyna. Miejsce: Zabrze. Realizacja własna we współpracy z  Tomasz Kinor.

 

Przyznaliśmy również 4 wyróżnienia (zestawy produktów do pielęgnacji mikrocementu) dla grupowiczów: Krystian Asg, Marek Kochański, Patryk Kościółko, Regina Phalange.

Krystian Asg: Witajcie, przyznam szczerze, że ciężko było zdecydować mi się na to jedno zdjęcie bo mikrocement w naszym domu „zrobił robotę” a więc do rzeczy: producent to Mikrocement Festfloor GO! , kolor FF7035, lakier mat, wykonałem ja, Krystian Asg, po odbytym szkoleniu Festfloor i godzinach spędzonych przed YouTube  głosujcie, będzie mi miło! 

 

Marek Kochański: Witam. Posadzka i stół (zbudowany od podstaw). Wykonanie własne (debiut). Festfloor Life. Szprotawa. Zobacz więcej zdjęć z tej realizacji.

 

Patryk Kościółko: Ściany jak i podłoga wykonane w mostku sczepnym zatopionym w siatce, na który został położony Mikrocement FESTFLOOR Life, kolor mieszany własnym barwnikiem. Miejsce realizacji – Olejnica. Wykonywane własnoręcznie.

 

Marcin Jaremko: A ja się taka ścianka pochwalę Festfloor Life kolor własny mieszany z czarnego pigmentu Mieszkanie w bloku . Miejscowość Syców.

 

Grzegorz Bylicki A ja chyba dam zdjęcie od Naszej Przemiłej klientki, która jest zakochana w posadzce którą zrobiliśmy: FestLife baza, bez barwienia:) Dom jednorodzinny w Bielawie Wykonanie: Partner Pro

 

Festwall material, not with the classic design, our customer in Budapest asked for a more rustic structured surface, gives a silky restrained atmosphere with santén lacquer together with the equipment. @festfloorhungary, @coverartdesignburkolatok

 

Kamil Wodecki Podłoga wykonana z mikrocementu Festfloor Life. ? Podkładem jest żywica epoksydowa, obsypana piaskiem. Co ciekawe – szyliśmy dylatacje na całym piętrze (na prośbę Inwestorów) i do tej pory nie widać nawet jednego pęknięcia. ? Miejsce realizacji: Wrocław, prywatny dom. ? Termin realizacji: maj 2018r. ☀️ Wykonawca: Resinfloor – posadzki żywiczne – Szczecin

 

Monika Niestrawska: Witam wszystkich fanów mikrocementu! Moja łazienka, którą wykończyłam Festfloor GO! FF7035 Light grey, potrzebowała nieszablonowej ozdoby. Tak powstał obraz na desce pokrytej mikro w dwóch odcieniach: FF7035 i FF7044. Wyrazista struktura mikrocementu na obrazie, przeplatająca się z bielą, czernią, starym złotem i srebrem idealnie komponuje się z wykończeniem ścian i podłogi tym samym materiałem.  Realizacja: Rzepin, województwo Lubuskie Termin realizacji: listopad 2020 Wykonawca: Monika Niestrawska Kochani! Jeżeli chcielibyście taką ozdobę u siebie, głosujcie!

 

Adrian Rucki: Podłoga 50 m2 w piwnicy, realizacja z wczoraj. Materiał: Festfloor GO! Kolor FF3000n. Jak na pierwszy raz, wyszło ??? Nie wiem czy coś ugram z profeska, ale próbuje ?

 

Michał Florek: Wyspa w kuchni, inny producent, nie FF, kolor czarny, Miejsce wykonania Mełgiew niedaleko Lublina. Wykonanie moje własne. Efekt końcowy miał nawiązywać do blatu kuchennego wykonanego ze spieku kwarcowego, stąd połączenie dwóch kolorów oraz technik nakładania. Zdjęcie porównawcze dla chętnych w odpowiedzi pod opisem

 

AOK Epoxy Floor: Ok to i ja coś dodam Materiał Elitecrete mikrocement stemplowany i kolory miałem wolna rękę od inwestora i tak fajnie wyszło.

 

Borys Ignatowski, PracowniaBetonu: Cześć, My prezentujemy Wam białego kota na tle czarnej łazienki wykonanej materiałem Festfloor Life kolor GR 5/6 ? Miejsce realizacji to mieszkanie na warszawskim Ursynowie u przemiłej Pani inwestor ? Możecie również obejrzeć film z gotowej realizacji. https://youtu.be/iemfzVKC6TI Zachęcamy do głosowania ?

Krystian Mrozek: Posadzka wykonana z mikrocementu Festfloor Life, kolor Jasny Szary ? Realizacja wykonana w mieście Słupsk w mieszkaniu prywatnym? Wykonanie: MgFloor? 

 

Grzegorz Kornijów: Blat ze zlewem we własnym mieszkaniu. Budżet pod koniec remontu przestał się spinać, a bez blatu ciężko korzystać z kuchni. Wyceny blatów z podwieszanym zlewem oscylowały w okolicach 8000 zł. Całość z formatek płyty MFP, pokryta FESTWALL Life bez barwienia i lakierem PU FEST 2K. Całkowity koszt poniżej 600 zł i kilka roboczogodzin. Poza oszczędnością chciałem sprawdzić nowy materiał i polubiłem się z mikrocementem.

 

Piotr Kusper-Kaspa, Artial Design Beton Dekoracyjny: Mikro FF Life na złotej farbie, technika nakładania improwizacyjna pigmentowane od 2 do 6 ml na kilogram gotowej masy – położony w wnęce szafy w przedpokoju. Pozostałe fronty pokryte tapetą pozdrawiam

 

EpoFloor PL: Materiał Festfloor GO! 7035 GO i FF9011 wykonany w efekcie ombre. Realizacja listopad 2020, 150m2 ścian i kominek. Prywatny dom Sieniawa . Wykonanie: firma EpoFloor PL

 

Barbara Dudko: Tron zawisł – można się wprowadzać  – 4m2 szczęścia Materiał: Festfloor GO! – FF3000-n & FF2000-n. Lokalizacja: Warszawa. Wykonawcy: Super Panowie Majstrzy. Pomysł i projekt: Ja

 

Piotr Tymicki: Festfloor GO! Kolor: FF7035. Lokalizacja: Dołuje. Wykonanie: własnoręczne. Projekt: pani Agnieszka

 

Tomasz Kinor, bet-ON-cement. nowoczesne podłogi i ściany z mikrocementu: Mikrocement Festfloor Festwall, kolor GR1/GR2, lakier: satyna, miejsce: Gliwice, realizacja:  https://www.facebook.com/betONcement.Slask/

 

M Mikrocement: Materiał: Festfloor Life. Kolor: ściana-Szary Piryt, podłoga-Bazalt.  Lokalizacja: Węglowice. Wykonawca: M Mikrocement

Sebastian Białek: Mała łazienka i trudno o dobre zdjęcie. Blaty z mikrobetonu, podłoga i ścianka oraz półka nad przyciskiem WC. FF life. Miejscowość Pszczółki. Praca samodzielna.