Wyniki konkursu Festfloor Best Photos Awards 2021

 

Do naszej drugiej edycji konkursu na najlepsze zdjęcie z mikrocementem w 2021 roku zgłosiły się 23 osoby. W konkursie swoje zdjęcia zaprezentowali profesjonalni wykonawcy, jak również osoby, które amatorsko zajmowały się mikrocementem np. wykonując podłogi lub ściany w swoich domach i mieszkaniach. Ciszymy się bardzo, że oprócz mikrocmentu FESTFLOOR w konkursie pojawiły się inne marki jak TopCiment, Basebeton oraz ROOC.

Wszystkim za udział w konkursie bardzo dziękujemy. A teraz czas na wyniki konkursu.

 

Najwięcej polubień na naszej grupie na FB, a tym samym nagrodę główną zdobyła Sylwia Syyllwia prowadząca FanPage: Sylwia Wall designer  (bon na 1000zł na zakupy w naszym sklepie) – serdecznie gratulujemy!!!

 

→ Zobacz zdjęcia konkursowe z edycji 2020 oraz 2022

 

Sylwia Syyllwia: Mikrocement Festfloor Life ze złotem

 

Nagrodę od zespołu FESTFLOOR dostaje w tym roku Kamil Wodecki (bon na 1000zł na zakupy w naszym sklepie) – również serdecznie gratulujemy

Kamil Wodecki, Resinfloor: Mikrocement na podłodze z delikatnymi przepaleniami. Kolor GR 0,5 – Festfloor Life. Ściana wykonana przez artystę, p. Michała, z materiałów Topciment.

 

Również w tym roku przyznaliśmy wyróżnienia (zestawy produktów do pielęgnacji mikrocementu) dla następujących osób: Monika Niestrawska, Vadym Iaremchuk, Piotr Kusper-Kaspa

Monika Niestrawska: Mikrocement Festfloor Go!, kolor: FF9003 będący podkładem pod obraz. EFEKT? Struktura, głębia i chropowatość.

 

Vadym Iaremchuk, Novo Mikrocement, tynki dekoracyjne: Mikrocement BaseBeton, Kolor: jasny szary mat, Lokalizacja: Gdańsk

 

Piotr Kusper-Kaspa, Artial Design: Mikro Festfloor Life, kolor mieszany na miejscu, struktura nawiązująca do panela drewnianego sąsiadującego z mikro.

 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia pozostałych uczestników konkursu. Wszystkim gorąco dziękujemy za udział w konkursie.

 

Tomasz Grabarczyk, Twoja Ściana

 

Grzegorz Dziergas: Mikrocement + płytki . Kapitalne połączenie ?. Lokalizacja: Żywiec

 

Dawid Dominiak:
Łazienka w stylu rustykalnym przeniesiona przez klienta na początku w postaci wizji z podróży po południowej Europie, a przełożoną na nasze wykonanie. Lokalizacja – Kaszuby, materiał FestfloorGo! Kolor: NCS 2005-450R.

 

A nas w tym roku najbardziej ujęło to zdjęcie:) Posadzka i nie tylko wykonana u SK-ARCHITEKCI i eksploatowana jak widać przez całą rodzinę.
Wykonanie nasze: Partner Pro
Materiał: FestfloorGo!, kolor: FF7035 light grey.

 

Wojciech Tyborski: FestfloorGo!, kolor FF7035, Lokalizajca: Nakło nad Notecią, wykonanie własne ?

 

Mikrocement Nowak: Posadzka wykonana w Festfloor Go!, kolor: 1002y. Lokalizacja: Dąbrówka.

 

Borys Ignatowski, Pracownia Betonu: Sklep MUVV Aparel w butiku na ul. Kruczej w Warszawie. Wykonana posadzka, wyspa oraz ściana. Festfloor Go!, Kolor NCS 3000N ?

 

Józef Figiel: Łazienka w mikrocemencie Festfloor, kolor biały FestfloorGo!, kolor FF9003 wykonane przez Best Home Deco

 

Krystian Mrozek: Czarne schody z mikrocementu Topciment oraz posadzka Festfloor Life ?

 

Michał Florek: Stolik w mocno industrialnym stylu. Blat z mikrocementu barwiony z ręki, nogi rdzawe. Wykonanie Moje,  Aktualnie stoi na ekspozycji w zaprzyjaźnionym sklepie z upominkami w Bychawie.

 

Jarosław Piesio:
Mikrocement Rooc kolor moon z szablonami w antracytowej barwie. Otwock, realizacja własna ?

 

Ania Wiśniewska:
Podłoga korytarz – Festfloor Life, kolor FL12 White, podłoga wiatrołap – Festfloor Life , kolor GR 4 Graphite, ściana led – Festfloor Life, kolor GR 3 Natural. Wykonanie własne ?.  Budy Michałowskie koło Grodziska Mazowieckiego.

 

Mikrocement Festfloor Life, kolor GR3
Lokalizacja: Koluszki
Wykonanie mikrocement-pro.pl

 

Paweł Tymicki: FestfloorGo!, kolor 2000-n

 

Daniel Biedrzycki:
Mikrocementowe Trio – kominek, schody, posadzka w kolorze 3000N w systemie Festfloor.
Lokalizacja: Poznań
Wykonawca: Poziom2 – Mikrocement / Beton dekoracyjny

 

Fabryka Posadzek: FestfloorGo! Kolor FF9011+lakier satynowy PU 2K, Konstancin-Jeziorna, 04.2021