Szkolenie z mikrocementu

 

Jeśli chcesz zostać wykonawcą mikrocementu, zapraszamy na nasze cykliczne szkolenia. Podczas szkolenia przekazujemy naszą filozofię tworzenia systemu mikrocementu oraz pokazujemy, jak prosty może być produkt, dzięki któremu zrobisz najlepsze posadzki ściany oraz schody

Przeczytaj także: Dlaczego opłaca się zostać wykonawcą mikrocementu Festfloor?

 

Szkolenie z mikrocementu – kurs podstawowy


szkolenie dla wykonawców mikrocementuDla kogo jest szkolenie?

Przede wszystkim zapraszamy wykonawców, którzy chcieliby zapoznać się z technologią mikrocementu. Zarówno osoby związane z budowlanką, które już wykonują np. posadzki żywiczne czy szeroko pojęte prace wykończeniowe, jak i tych, którzy dopiero zaczynają i chcą się skupić wyłącznie na mikrocemencie.

Chętnie szkolimy również inwestorów, którzy pragną przygotować się do samodzielnego wykonania mikrocementu w swoim domu oraz architektów i projektantów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę o techniczne aspekty mikrocementu, by móc lepiej doradzać swoim klientom.

 

Czego się nauczysz na szkoleniu z mikrocementu?

Na szkoleniu zdobędziesz solidne podstawy technologii mikrocementu. Poznasz wszystkie etapy realizacji od przygotowania podłoża aż po lakierowanie i pielęgnację. Zobaczysz, jaki sprzęt jest niezbędny do wykonywania mikrocementu oraz dowiesz się, od czego zacząć, by zostać wykonawcą. Dużo uwagi poświęcimy na omówienie najczęstszych błędów i zdradzimy, jak się ich ustrzec oraz jak odnieść sukces na rynku i dobrze zarabiać 🙂  Podczas szkolenia będziesz wykonywał ćwiczenia praktyczne oraz będziesz mógł zadawać nam pytania.

 

Zostań częścią społeczności

Chcemy budować społeczność wykonawców, którzy współpracują z nami i ze sobą nawzajem, wymieniają się doświadczeniami, łączą siły, by zrealizować większe inwestycje. To właśnie dla naszych wykonawców stworzyliśmy grupę na Facebooku, gdzie przekazujemy zapytania od inwestorów z całego kraju, którzy wciąż proszą nas o kontakty do wykonawców.

 

Tylko mikrocement

Mikrocement nie jest jeszcze szeroko rozpoznawalnym produktem w Polsce i chcemy to zmienić. Chcemy promować to rozwiązanie zarówno jako wykończenie nowych mieszkań i domów, jak i sposób na szybki remont i odświeżenie starego wnętrza. Na naszym szkoleniu mówimy wyłącznie o mikrocemencie. U nas nie usłyszysz o betonie stemplowanym, polerowanym czy innego rodzaju posadzkach, które prawdopodobnie Cię nie interesują, bo np. wymagają ciężkiego sprzętu i zorganizowania dużej ekipy.

 

Kameralne grupy

Naszym celem jest wyszkolić rzetelnych i fachowych wykonawców, dzięki którym rynek mikrocementu będzie się rozwijał. Zależy nam, by podczas naszych szkoleń każdy miał okazję zadać pytanie, porozmawiać, nawiązać kontakty z innymi wykonawcami, by każdy był zaangażowany i czynnie uczestniczył w szkoleniu. Dlatego grupy szkoleniowe nie przekraczają 10 osób i panuje na nich swobodna, przyjacielska atmosfera.

 

Proste zapisy i dogodne terminy

Zapisy na szkolenie są proste i wygodne. Wystarczy wejść na nasz sklep i sprawdzić najbliższe terminy. Szkolenia odbywają się średnio co miesiąc, zawsze w piątek, w hali produkcyjnej Festfloor w Duchnicach obok Warszawy. Oprócz szkolenia z podstaw technologii mikrocementu oferujemy również szkolenie z mikrocementu na schodach.

 

mikrocement szkolenie dla wykonawcówPlan szkolenia z mikrocementu

I. Część teoretyczna (1 h)

1. Systemu mikrocementu

2. Przygotowanie podłoża

  • Kiedy wzmacniać podłoże?
  • Mostek sczepny i siatka vs. żywica

3. Ochrona powierzchni

  • Lakiery
  • Dodatki do lakierów
  • Pielęgnacja mikrocementu

5. Jak być dobrym wykonawcą mikrocementu?

II. Ćwiczenia praktyczne (2 h)

 

Prowadzenie:   Borys z Pracowni Betonu

Miejsce szkolenia: Festfloor, ul. Żytnia 23, Duchnice 05-850

 

Bonusy

Dla każdego uczestnika szkolenia oferujemy dodatkowo

  • zestaw testowy o wartości 50 zł
  • kod rabatowy o wysokości 15% na pierwsze zakupy na sklepie online

 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE 

 

Szkolenie z mikrocementu – opinie

mikrocement szkolenia

mikrocement szkolenie dla wykonawców

Szkolenie ze z mikrocementu - dyplom

 

Szkolenie schody mikrocementu

Plan szkolenia schody z mikrocementu

Kurs adresowany jest do wykonawców, którzy znają podstawy technologii mikrocementu i chcą poszerzyć swą wiedzę i umiejętności dotyczące aplikacji mikrocementu na schodach.

Szkolenie prowadzi prawdopodobnie najlepszy specjalista od schodów z mikrocementu w Polsce, Tomasz Grabarczyk.

1. Ocena stanu schodów w stanie deweloperskim

2. Omówienie potrzebnych narzędzi i sprzętu

3. Rodzaje schodów

4. Dlaczego warto używać płyt betonowych do równania stopni?

5. Omówienie nietypowych przypadków i sposobów radzenia sobie z nimi

6. Ćwiczenia praktyczne

 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

 

Szkolenie schody z mikrocementu – opinie

 

Szkolenie ze schodów z mikrocementu

Szkolenie ze schodów z mikrocementu

Szkolenie ze schodów z mikrocementu