Mikrocement Festfloor w programie „Mieszkanie na miarę” TVN Style. Kolor: GR2 [film z realizacji]

 

Znacie program „Mieszkanie na miarę” w TVN Style? W jednym z ostatnich odcinków można zobaczyć wykańczanie mieszkania z podłogą z mikrocementu Festfloor.

 

Mieszkanie na miarę z mikrocementem Festfloor

Gospodarzami programu „Mieszkanie na miarę” są doświadczony agent nieruchomości – Maciej Mindak oraz architektka wnętrz – Agnieszka Musiał. W każdym odcinku para prowadzących pomaga znaleźć i urządzić mieszkanie w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu oraz zgodnie z ich potrzebami.

W drugim odcinku drugiego sezonu programu poznajemy Mariusza, który poszukuje swojego miejsca w Warszawie, gdzie często bywa w interesach. Potrzebuje niewielkiego lokum, w którym mógłby się zatrzymywać. Marzy mu się przestrzeń urządzona w minimalistycznym, męskim stylu.

Wobec takich wymagań, prowadząca zaproponowała, by całą posadzkę w mieszkaniu pokryć mikrocementem Festfloor w kolorze GR2. Realizacji podjął się jeden z najlepszych specjalistów od mikrocementu w Polsce Wojtek Życzkowski z Beton Koncept. Zapraszamy do oglądania!  [to nie było lokowanie produktu]

 


 

Zobacz inne realizacje z kolorem GR2

 


Wykonawca: Beton Koncept

Użyte produkty: