Epox Expert – czyli doskonały wykonawca z Podlasia! [Zdjęcia z realizacji]

 

Epox Expert to współpracująca z nami firma z Białegostoku, która oferuje szeroki zakres usług związanych zarówno z mikrocementem, jak i powłokami żywicznymi, takimi jak kamienny dywan. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywali za granicą, co pozwoliło im na szybkie wejście na polski rynek i sprawne dostosowanie oferty do oczekiwań klientów. 

W obecnych czasach wiele inwestorów poszukuje nowoczesnych technik, które będą także przystępne cenowo. W przypadku schodów wewnętrznych koszt wykończenia ich drewnem jest trzykrotnie wyższy niż w przypadku wykończenia mikrocementem. Technika wykonania mikrocementu na schodach jest jednak trudna i wymaga doświadczenia i precyzji. W wypadku firmy Epox Expert przydatny okazał się udział w organizowanym przez nas szkoleniu pod przewodnictwem Tomasza Grabarczyka, dotyczący niczego innego, a właśnie schodów z mikrocementu. Musimy przyznać, że zdobyta przez nich wiedza w połączeniu z wcześniejszym doświadczeniem doprowadziła do wykonania świetnej roboty! 

Chcesz wiedzieć więcej o dostępnych szkoleniach? Zajrzyj tutaj: Szkolenia z mikrocementu FestFloor


Jak podejść do tematu schodów z mikrocementu?

 

Wróćmy do podstaw. Praca z schodami jest kilkuetapowa, a najważniejszy i najtrudniejszy jest etap reprofilacji, która polega na przywróceniu pierwotnego kształtu poprzez usunięcie ubytków, naprawę pęknięć oraz rekonstrukcję naruszonej struktury. W celu jej poprawnego wykonania niezbędna jest wiedza i praktyka. Kolejnym etapem jest aplikacja mikrocementu, w przypadku której dbałość o szczegóły i estetykę ma ogromne znaczenie. Ostatni etap to lakierowanie.
Tak wygląda standardowy proces, a co w przypadku, gdy schody są różnej wysokości?

Oferowane przez Epox Export usługi reprofilacji schodów obejmują użycie płyt cementowych oraz mas wyrównawczych. Pozwala to na rozwiązanie problemu różnej wysokości stopni czy znacznych ubytków. Korzystanie z profesjonalnych narzędzi pomiarowych, poprawia precyzję oraz szybkość wykonywanych prac. Średni czas realizacji to około 7-8 dni roboczych. 

Oprócz schodów, firma oferuje również usługi w zakresie wykonania posadzek, łazienek oraz mebli. 

Jeśli jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego i chciałbyś dołączyć do grona użytkowników mikrocementu z czystym sumieniem polecamy Ci firmę Epox Export! Poniżej znajdziesz zdjęcia z realizacji i na własne oczy przekonasz się, że warto im zaufać!

Strona wykonawcy: Epox Expert

 

Zdjęcia z realizacji klatki schodowej

Schody wykończone mikrocementem

Schody przed aplikacją mikrocementu

Schody po apikacjii mikrocementu

 

Zobacz też: