Tuż za progiem, czyli niesamowity projekt holu od Yuka Studio [zdjęcia z realizacji]

„Wytęsknione powroty, radosne powitania, ciepłe przyjęcia, poczucie bezpieczeństwa- taka właśnie jest moja wizja pięknego domu” – opisuje swoje dzieło projektantka z Yuka Studio. W dzisiejszych czasach nie można zapomnieć o estetyce domu, a hol to pierwsze miejsce, które widzi każdy odwiedzający. Dlatego ważne jest, aby ta przestrzeń była zaprojektowana w sposób spójny i harmonijny z resztą wnętrza.

Z tym zadaniem Aleksandra Knapińska poradziła sobie znakomicie. W swoim najnowszym projekcie postawiła ona na ciągłość i konsekwencję materiałów w całym mieszkaniu. W holu, jak i w innych pomieszczeniach, zastosowano tę samą cegłę i ten sam czarny mikrocement na ścianie oraz podłodze. Za lustrem, dla odmiany, użyto szarego mikrocementu, który 'jednolicie’ przechodzi z podłogi na ścianę.

Yuka-Studio-mikrocement-w-holu-1
Yuka-Studio-mikrocement-w-holu-3

Efekt końcowy jest bardzo ciepły i przyjazny, a jednocześnie zachowuje nutkę romantyzmu i kilka akordów surowości. Wzorzysta podłoga doskonale kontrastuje z czarną cegłą czy industrialnym mikrocementem, a złote dodatki i rośliny dodają wnętrzu dodatkowego uroku.

Nie ulega wątpliwości, że pierwsze wrażenie odwiedzających jest niezwykle istotne, z czego projektantka Yuka Studio doskonale zdaje sobie sprawę. Jej projekt holu stanowi doskonały przykład, jak stworzyć wspaniałą, dopasowaną do reszty mieszkania przestrzeń, która zwróci uwagę już od progu.

fota-blog-3a
Yuka-Studio-mikrocement-w-holu-4
Ściana: FestWall, kolor GR6 Bazalt
Podłoga: Festfloor Go!, kolor FF6000-N Grey 6
Lakier: PU FEST 2K satyna
Projekt: Yuka Studio