Mikrocement w butiku odzieżowym MUUV. Kolor: NCS2000, NCS3000 [zdjęcia z realizacji]

 

Mikrocement coraz częściej gości we wnętrzach kawiarni, restauracji i sklepów. Tym razem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji w butiku odzieżowym MUUV apparel w centrum Warszawy przy ul. Kruczej 16/22.

MUUV. to uznana polska marka odzieżowa założona przez Malinę Kurkowską i Kaję Lizut, które w 2021 zdecydowały się otworzyć pierwszy flagowy sklep stacjonarny w Warszawie.

W sklepie króluje biel połączona z mikrocementem i drewnem, a wakacyjnego klimatu dodają wielkie kaktusy. Autorem projektu wnętrza jest pracownia Five Cell a ściany i posadzkę z mikrocementu wykonał Borys Ignatowski z Pracowni Betonu. Ekipa Borysa miała dużo pracy, bo konieczne było odpowiednie przygotowanie podłoża – zerwanie istniejącego parkietu, który był w złym stanie (wcześniej w tym miejscu działała cukiernia). Borys wykonał ściany, posadzki i ladę sklepową z mikrocementu. Na ścianach i na ladzie zastosowano kolor Festfloor Go! NCS2000, a na podłodze Festfloor Go! NCS3000. Minimalistyczne wnętrze jest idealnym tłem dla najnowszej kolekcji marki. Polecamy wybrać się do butiku i zobaczyć tę realizację na żywo a może także zrobić zakupy i uzupełnić letnią garderobę 🙂