„Czarno-biała konsekwencja”, czyli projekt wyjątkowej łazienki. [zdjęcia z realizacji]

Ten niesamowity projekt autorka, Aleksandra Knapińska z Yuka Studio, określiła mianem “Czarno-białej konsekwencji”. Musimy przyznać, że to idealne określenie dla tej stylowej przestrzeni. 

Pomimo niewielkiej powierzchni samej łazienki, została ona wykorzystana w 100% i jest w pełni funkcjonalna. Znalazło się w niej miejsce na wszystko co niezbędne: prysznic typu „walk in”, umywalkę i toaletę. Całość zachowana jest w eleganckiej, stonowanej kolorystyce. Na ścianach przeważa mikrocementowa biel (Festfloor Go! kolor FF9003 Signal White), którą doskonale kontrastuje czarna ściana w szkliwionych płytkach. Czarno-białe wzorki na podłodze tworzą subtelne połączenie między tymi barwami, a drewnopodobne płytki na ścianie prysznicowej dodają przestrzeni ciepła.

Wnętrze dopełniają dodatki w czarnej i złotej kolorystyce. Nad klasyczną, okrągłą umywalką nablatową znajduje się piękna, minimalistyczna bateria. Złota, nowoczesna lampa oraz dozownik na mydło w tym samym kolorze dodają całości klasy i nowoczesności.

Produkt: Festfloor Go!
Kolor: FF9003 Signal white
Lakier: PU FEST 2K satyna
Projekt: Yuka Studio