Bezpieczny mikrocement z atestem PZH – Festfloor Go!

 

Wielu klientów zastanawia się, czy mikrocement jest bezpieczny. Czy praca z nim oraz użytkowanie powierzchni z niego wykonanych nie wywierają negatywnego wpływu na zdrowie ludzi czy zwierząt. Miło nam poinformować, że mikrocement Festfloor Go! właśnie otrzymał atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH)!

 

Bezpieczny mikrocement Festfloor Go!

Mikrocement z atestem PZH jest dostępny od ręki w naszym sklepie. Skocz do sklepu.

Bezpieczny mikrocement

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny to instytut naukowo-badawczy zajmujący się zagadnieniami higieny, epidemiologii, immunologii, bakteriologii oraz parazytologii. Od 1955 przyznaje atesty higieniczne, które mają zapobiegać wprowadzaniu do powszechnego użytku wyrobów i materiałów niebezpiecznych dla zdrowia i życia potencjalnych konsumentów. Atest PZH określa produkt, który w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ludzkie zdrowie i środowisko naturalne.

Nasz mikrocement został sprawdzony przez ekspertów PZH i pozytywnie przez nich oceniony. Oznacza to, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia ludzi i przyjazny dla środowiska – o ile używa się go zgodnie z przeznaczeniem (i według karty technicznej).

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Troska o wysoką jakość produktów oraz ich bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska jest naszym nadrzędnym celem. Jako producentowi bardzo zależy nam, by nasze produkty spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa. Promujemy przestrzeganie zasad BHP podczas pracy z mikrocementem, a na naszych szkoleniach z mikrocementu zwracamy uwagę na używanie odzieży ochronnej i prawidłową postawę przy aplikacji mikrocementu, przy lakierowaniu czy szlifowaniu. Bezpieczeństwo wykonawców i klientów przede wszystkim!

Jesteśmy dumni, że nasz mikrocement uzyskał pozytywną opinię PZH i jako nieliczni możemy pochwalić się państwową gwarancją bezpieczeństwa naszych produktów.

 

Bezpieczny mikrocement Festfloor Go!