WSPÓŁPRACA

festfloor-wspolpraca-architekci

PROJEKTANCI, ARCHITEKCI

Pomagamy przy doborze rozwiązania technicznego oraz służymy pomocą na etapach projektowych i wykonawczych. Oferujemy prowizje i rabaty dla Ciebie i Twoich klientów, wsparcie w znalezieniu wykonawcy oraz profesjonalne i dopracowane w każdym detalu próbniki i materiały informacyjne.

Zobacz zdjęcia z realizacji z naszymi produktami i zainspiruj się.

festfloor-wspolpraca-wykonawcy

EKIPY I FIRMY WYKONAWCZE

Prowadzisz firmę zajmującą się posadzkami lub szeroko pojętą budowlanką? Daj nam o sobie znać. Ciągle rozwijamy bazę wykonawców i poszukujemy firm z całej Polski – zarówno tych dużych jak i tych zajmujących się mniejszymi realizacjami. Chcemy pomagać inwestorom w znalezieniu najlepszych firm w danej lokalizacji oraz promować najlepszych z nich, prezentując ich realizacje na naszej stronie.

Pokaż się na naszej mapie, tak by inwestorzy mogli się z Tobą szybko skontaktować.

festfloor-wspolpraca-szkolenia

SZKOLENIA DLA WYKONAWCÓW MIKROCEMENTU

Jeśli chcesz zostać wykonawcą mikrocementu, zapraszamy na nasze cykliczne szkolenia. Podczas szkolenia przekazujemy naszą filozofię tworzenia systemu mikrocementu oraz pokazujemy, jak prosty może być system, dzięki któremu zrobicie najlepsze posadzki i ściany.
Przeczytaj także: dlaczego opłaca się zostać wykonawcą mikrocementu Festfloor.

festfloor-wspolpraca-dystrybutorzy

DYSTRYBUTORZY, HANDLOWCY, HURTOWNIE

Rozszerz swój asortyment o produkty FESTFLOOR. Zapewniamy wsparcie techniczne, marże, szybką wysyłkę towaru i najwyższą jakość produktów.

Zaoferuj swoim klientom niezawodny, przyjazny inwestorom system produktów, który sprawdzi się zarówno przy wykańczaniu nowych mieszkań, jak i w przypadku remontów. Wykorzystaj trend na jednolite, bezfugowe posadzki i sprzedawaj jeszcze więcej!

Wciąż się wahasz – sprawdź opinie o naszej firmie, tysiące zadowolonych klientów mówią same za siebie.

festfloor-wspolpraca-inwestorzy

KLIENI INDYWIDUALNI, INWESTORZY

Przygotowujesz się do realizacji i szukasz odpowiedniego rozwiązania? Pomożemy znaleźć solidnych wykonawców oraz dobierzemy optymalny system.

Czujesz się na siłach podjąć wyzwanie i samodzielnie wykonać posadzkę lub ścianę z mikrocementu – możesz liczyć na nasze doradztwo techniczne, szkolenia a także na wsparcie społeczności inwestorów i wykonawców, którą tworzymy na Facebooku.

Przeczytaj także: Dlaczego warto być klientem Festfloor